Hledám práci

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá vhodné kandidáty na pozici:

Mzdová účetní, Ostrava

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • zpracování mezd zaměstnanců přidělených pracovišť (cca 400 zaměstnanců) v požadované kvalitě a ve stanovených termínech, včetně veškeré zákonné administrativy,
  • vedení mzdové agendy zaměstnanců (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení),
  • vyúčtování daní ze závislé činnosti a roční zúčtování daně,
  • vedení agendy nemocenských dávek,
  • vedení agendy srážek ze mzdy,
  • plnění všech povinností vůči jednotlivým státním institucím,
  • zpracování cestovních příkazů,
  • vedení agendy přiděleného okruhu benefitů.

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Co od Vás požadujeme?

  • SŠ/ VŠ vzdělání,
  • min. 3 roky praxe v oblasti zpracování mezd velké organizace,
  • výborná znalost mzdového účetnictví, výborná orientace v souvisejících předpisech a legislativě platné v ČR, výhodou orientace v předpisech SR,
  • výborná uživatelská znalost MS Office – Word, Excel,
  • znalost zpracování cestovních příkazů, tuzemsko i zahraničí,
  • proaktivní přístup,
  • pečlivost, systematičnost, samostatnost.

Co Vám nabízíme?

Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat s rozdělením část na dovolenou, část na Vánoce
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • a další benefity...

Kontakt

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.
Martina Gomolová
Hornopolní 3314/38
702 62  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika