Hledám práci

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá vhodné kandidáty na pozici:

Provozní zámečník, Bohumín

Jaká bude náplň Vaší práce?

Pro naše pracoviště AWT ROSCO v Bohumíně hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Náplň práce:

  • provádění zámečnických prací a činností souvisejících s prováděním periodických kontrol cisteren a běžné údržby nákladních vozů
  • příprava na tlakové zkoušky cisternových vozů

Pracoviště: AWT ROSCO, Bohumín (nutno mít vlastní auto, pracoviště je obtížně dostupné)
Směnnost: ranní/odpolední 6-14 hod., 14 - 22 hod.

Co od Vás požadujeme?

  • vyučení ve strojírenském nebo podobném oboru, ideální obor Zámečník
  • praxi na stejné nebo podobné pozici
  • svářečský kurz výhodou
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • ochotu pracovat na směny

Co Vám nabízíme?

  • bonusy na dovolenou a na Vánoce
  • týden dovolené navíc (celkem 25 dní dovolené)
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění až 1 500 Kč
  • stravenky
  • ... a další benefity.

Kontakt

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.
Martina Gomolová
Hornopolní 3314/38
702 62  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika