Hledám práci

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá kandidáty na pozici:

Traťový dělník, KARVINÁ

Jaká bude Vaše náplň práce?

Jedná se o manuální a fyzicky náročnější práci, kdy Vaší náplní práce bude především:

  • stavba, údržba, opravy a rekonstrukce železničního svršku a spodku (např. podbíjení pražců, zřizování a údržba odvodnění, oprava směru a výšky kolejí, výhybek, montáž kolejových polí a výhybek, sanace trati),
  • svařování, navařování a pájení součástí i konstrukcí z kovových materiálů a jejich slitin elektrickým obloukem nebo plynovým svařovacím zařízením různými technologiemi.

Co od Vás požadujeme?

  • fyzická a manuální zdatnost, chuť do práce
  • vysoké pracovní nasazení
  • na vzdělání ani praxi nezáleží
  • zkušenosti na podobné pozici nebo na údržbě železničního svršku a spodku výhodou ne podmínkou

Co Vám nabízíme:

Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:

  • 5 týdnů dovolené,
  • 13. mzda rozdělená na dovolenou a na Vánoce,
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • společné firemní akce pro zaměstnance, podpora volnočasových, dobročinných a sportovních aktivit,
  • další benefity

Kontakt

Skupina PKP CARGO INTERNATIONAL
Jakub Fridrich
Hornopolní 3314/38
702 62  Ostrava
Česká republika