Hledám práci

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá vhodné kandidáty na pozici:

Vedoucí vlečky, ŠTĚTÍ

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • věcná kontrola poskytovaných a odebíraných výkonů a služeb vlečky a ručení za jejich kvalitu
  • přejímky, uložení, skladování, archivace, skartace a evidence příslušné dokumentace střediska
  • kontrola stavu kolejiště, sdělovacího a zabezpečovacího zařízení
  • zpracování podkladů pro výpočet mezd, platů, prémií, odměn zaměstnanců útvaru
  • evidence pracovní doby podřízených zaměstnanců
  • průběžné sledování a vyhodnocování hospodárnosti a efektivnosti pracoviště
  • dosažení a udržení plynulosti a požadované kvality činnosti
  • reakce na požadavky spoluuživatelů vlečky a dalších zákazníků
  • dodržování a aplikaci postupů a zásad integrovaného systému managementu provozu Štětí
  • ostatní činnosti a pravomoci spojené s výkonem funkce vedoucího vlečky

Co po Vás požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání (nejlépe železniční doprava)
  • odborná praxe na obdobné pozici
  • znalost železniční problematiky
  • spolehlivost
  • proaktivní přístup
  • profesionální vystupování

Co Vám nabízíme?

Propracovaný systém benefitů stabilní velké společnosti, jako například:

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. mzda rozdělená na dovolenou a na Vánoce
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování
  • společné firemní akce pro zaměstnance, podpora volnočasových, dobročinných a sportovních aktivit
  • další benefity

Kontakt

Skupina PKP CARGO INTERNATIONAL
Jakub Fridrich
Hornopolní 3314/38
702 62  Ostrava
Česká republika