Hledám práci

Společnost PKP CARGO INTERNATIONAL a.s., člen skupiny PKP CARGO, jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě a třetí největší železniční dopravce v České republice, hledá kandidáty na pozici:

Strojvedoucí (ÚSTÍ NAD LABEM) -náborový příspěvek 30.000,-Kč

Popis pozice:

  • Řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na příslušné dopravní cestě
  • Provádění činností při vedení vlaku
  • Vedení evidence hnacího vozidla

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání nejlépe elektrotechnického, strojního, dopravního nebo stavebního zaměření
  • Licenci strojvedoucího a doplňkové osvědčení strojvedoucího
  • Praxi v řízení hnacích kolejových vozidel (motorové nebo elektrické trakce)
  • Odborná způsobilost a doplňkové osvědčení strojvedoucího k řízení hnacích vozidel v dalších státech EU je výhodou
  • Komunikativní znalost polského nebo německého jazyka je výhodou
  • Technické myšlení
  • Výborný zdravotní stav

Nabízíme:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000,- Kč pro kandidáty s praxí

  • Zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Placené rg jízdy
  • Náborový příspěvek
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

Těšíme se na Vaše písemné odpovědi se strukturovaných životopisem a s motivačním dopisem prostřednictvím tlačítka ODPOVĚDĚT.

Kontakt

Skupina PKP CARGO INTERNATIONAL
Luděk Vyplel
Hornopolní 3314
702 62  Ostrava-Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 596 166 447; +420 724 577 784